ŞİMDİ TOP BAŞKAN'DA

Aktif .

Yenigün Gazetesi Spor Müdürü Ersan Yetişir'in "Şimdi Top Başkan'da" başlıklı köşe yazısı

Şimdi Top Başkan'da 
 
Sezon öncesi yapılan onca transferlerin bu lige uygun olmadığını dilimizin döndüğünce anlatmaya çalışmıştım. Çok transferin değil az ama öz transfer ile ve bu lige uygun futbolcularla yola çıkılması halinde başarılı olunacağını, umarım ilk yarı sonucunda puan tablosuna bakan yönetimde anlamıştır. 
 
Görüldü ki bu takım doğru transferleri maalesef yapamamış geçen yıldan hiç mi ders alınmamış anlamakta zorluk çekiyorum. Arkadaşlar bu ligin şakası yok ciddiyetle bu işe eğilinmez ise gecen sene yaşanan büyük hayal kırıklığı bu senede tekrarlanır. Yazık olur onca emeğe yapılan büyük harcamalara. 
 
Başkanım sizin çok başarılı bir iş adamı olduğunuzu herkes biliyor. Ayrıca çok iyi bir Göztepe'li olduğunuzda herkes hem fikir. Ama maalesef futbol takımını yönelmek sadece para harcama ile olmuyor. Bu takımın başına acilen bu işleri çok iyi anlayan kişileri getirmek zorundasınız. Görüldü ki ilk yarı bu takım başarısız olmuştur. Önünüzde düşünebileceğiniz çok önemli bir 35 gün var. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirip az ama öz transferler yaparak takımı güçlendirmek zorundasınız. 
 
Aksi taktirde kaçan balık büyük olur ve yıl sonunda bu kadar büyük bir bütçeye rağmen koca bir yılın emeği de uçar gider. Şimdi top sizde Başkan bu takımın şampiyon olmasını herkesten çok sizin istediğinizi bilenlerdenim. Camia sizi çok seviyor ve size çok güveniyor. Yapacağınız doğru hamleler ile sezon sonu şampiyon bir takımın Başkan’ı olarak anılmak sizi de son derece mutlu edecektir. Transfer yapmak için değil gerçekten ihtiyaç duyulan mevkilere yapılacak 3-4 doğru transfer Göztepe'yi, lig sonunda şampiyonluk iskelesine yanaştıracaktır. Şimdi kenetlenme ve birlik zamanı. Herkes birlik olsun ne demişler birlikten her zaman güç doğar. Siz camianızı kucakladıkça onlarda size bu yolda desteklerini ve sevgilerini fazlasıyla vereceklerdir…
 
Ersan YETİŞİR – Gazete Yenigün
 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest