SİZ DE İNANIN

Aktif .

Bu yazıyı yazmak ile yazmamak arasında o kadar çok git-geller yaşadıktan sonra yine bir Eskişehir maçı öncesi takıma hem moral olur hem de Göztepe'nin nasıl büyük bir camia olduğunu bir nebze anlatabilirim diye düşünerek yazmaya karar verdim.
 
Şimdi ikinci yarıda nasıl puanlar kaybettik? Nasıl bu kadar kötü oynayarak taraftarlarımızı üzdük? Nasıl hakem hataları ile puanlar yitirdik diyerek karalar bağlama zamanı değil. Zaman şimdi silkinip ayağa kalkma zamanı. Göztepeli futbolcu kardeşlerim; nasıl ki bu takım ilk yarıda rakiplerini dize getirip lider olduysa kalan son 10 maçta her şeyini ortaya koyup tekrar kazanan takım olabilir.
 
Bu o kadar da zor bir durum değil. Tek yapılacak şey, bütün futbolcular ve teknik heyet kenetlenip bugünden itibaren öncelikle Eskişehirspor maçına odaklanıp o maçla yatıp o maçla kalkmalı. Oradan alınacak bir galibiyet inanın yeni bir sayfanın açılmasına neden olacak. Hem moraller tekrar yükselecek hem de tekrar kazanma alışkanlığı geri gelecek.
 
Bugünden itibaren başta camia ve futbolcu kardeşlerimiz Eskişehirspor maçı sonrası kalan 9 maç ve alınacak seri galibiyetler hem umutların tazelenmesi hem de şampiyonluk yolunda büyük adımlar atılmasına neden olacak. Unutmayın birlikten her zaman güç doğar. Sizler büyük bir camianın futbolcularısınız. Tarihi boyunca Göztepe hep ilkleri yaşayan ve yaşatan takım olmuştur. Bugün de Eskişehirspor maçıyla başlayacak büyük yürüyüşe hazırmısınız?
 
Unutmayın bu yolun sonu inanırsanız şampiyonluk yoludur. Tarih her zaman inanları ve cesurları yazmıştır. Haydi el ele verip şampiyonluk yolunda inanan ve cesur oyuncular olarak Göztepe tarihine adınızı altın harfler ile yazdırın. Bu büyük camia Büyük Başkan Mehmet Sepil ve onun cefakar ve vefakar taraftarı şampiyonluğa inandı.
 
Yeterki siz de inanın...    
 
Erşan YETİŞİR - Gazete Yenigün

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest