GÖZ GÖZ URLA'DA TAM GAZ

Aktif .

Göztepe'nin Urla'daki tesisinin yapımı için bir süredir çalışmalarını sürdürdüğü ve izinleri ile ilgili Başkan Hüseyin Altınbaş'ın bürokratik engelleri aşarak mesafe kaydettiği çalışmaları takip ettik.

Öncelikle alınan izinler neticesinde tesislerin engelleri bir bir ortadan kaldırıldı. Başkan Hüseyin Altınbaş'ın yoğun mesaisi ile Ankara ve İzmir'de konu ile ilgili olarak bürokratik bir sıkıntı kalmadı. Zemin düzlenerek gerçekleştirilen dolgunun, drenaj çalışmaları aşamasına gelinen tesislerde yağmur mesaiyi aksatmıyor. Konteyner inşasına başlanarak isçilerin çok daha hızlı bir çalışma temposuyla elektriğin gelmesiyle hız kazanacak olan çalışmalar son hızıyla sürüyor. İki ayda hazır hale getirmenin planları yapılan Urla tesislerinde dün yağmur zemin çalışmaları açısından biraz etkisini gösterdi. Meteoroloji ile ortak yürüttükleri plan ve program neticesinde zeminin oturması, drenajın kum ve çakıllarının zeminde yayılması ve iş makinelerinin çalışma temposu sonucunda silindir ile zeminin düzleneceği tesislerde ekipler durmaksızın yağmur çamur dinlemeden enerji harcamaktalar.

Altınbaş, taraftarlar ile gidecek

Yakın zamanda Göztepe taraftarları ile kulüp Başkanı Hüseyin Altınbaş'ın ziyaret ederek sevindirici haberi paylaşmak için gideceği Urla'da geri sayım başlamış durumda. Başkan Hüseyin Altınbaş'ın takımın ligde zirve yolundaki yakaladığı ivmenin ardından tırmanışını ve istikrarlarını sürdürerek yakaladığı çıkışı tesis açılışıyla taçlandırarak taraftarlarını sevindirmesi için geri sayım başladı.

Tesislerin manzarası eşsiz

Göztepe, deniz manzaralı tesislerin yapımı tamamlandığında futbolcuların forma giymek için can atacağı bir kulüp olarak artı bir değer daha kazanacak. Göztepe'nin takım temposunda ve form grafiğinde ciddi anlamda bir ivme kazanacağı ve takımın UEFA kriterlerine uygun bu hamle ile altyapıda da zirveye oturması bekleniyor. Çimlerin iki aylık bir süreç sonrasında zemine yerleştirilerek yeşermesiyle ilk antremanın yapılacağını dile getiren yetkililer yoğun yağışa rağmen çalışmalarını durmaksızın sürdürüyor.

Kaynak : Yenigün Gazetesi

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest