GÖZTEPE BORNOVA FUTBOL AKADEMİSİ'Nİ ZİYARET ETTİK

Aktif .

Göztepe isminin geçtiği her yerde sizlere hizmet eden GözGöz Tv ekibi olarak Göztepemizin geleceğinin inşa edildiği spor okullarından Bornova Futbol Akademisi'ni ziyaret ettik.

Çekim yaptığımız süre boyunca Bornova Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Mehmet Yaşlı önderliğindeki akademi eğitmen kadrosunun öğrenci ve velilerle olan sıcak ilişkisi dikkatimizi çekti.

Mehmet Yaşlı futbol okulundaki çalışmaları " 4 yıldır çalışmalarımızı devam ettiriyoruz, son 1,5 yıldır şu an bulunduğumuz Mustafa Kemal Anadolu Lisesi tesislerinde çalışmalarımız devam ediyor. Şu an 10 tane grubumuz var 1999 grubundan başlamak üzere 2008 yaş grubuna kadar gruplarımız mevcut. Bu bölgenin en büyük futbol okuluyuz. " şeklinde özetledi.

 

NEDEN GÖZTEPE BORNOVA FUTBOL AKADEMİSİ ?

 

Veliler neden çocuklarını buraya getirmeli sorumuza Mehmet Yaşlı " Öncelikle çok iyi bir aile yapısına sahibiz burada. Bizi neden seçmeliler ? Bizi en çok seçmeleri gereken faktör akademik ekibe sahip olmamız. Akademik ekip ile birlikte burada öğrencilerimize hem teorik hem pratik eğitim veriyoruz. Bilişimi çok iyi kullanıyoruz yine bir çok spor okulunda olmayan farklı uygulamalarımız var. Ekipmanlarımızın bir çoğu diğer spor okullarında yok. Öğrencilerimizi en ince ayrıntısına kadar incelediğimiz yetiştirme programlarımız, analizlerimiz var. Bunların dışında da sporcu e-takip sistemimiz var. Türkiye'de sadece Göztepe Spor Okulları'nda olan bir sistem bu. " diyerek cevap verdi.

SPOR AKADEMİSİNDEN ALTYAPIYA

Hocamız Mehmet Yaşlı futbol akademisi ile altyapı arasındaki bağlantıyı " Bizim buradaki en büyük hedefimiz Göztepemize futbolcu yetiştirmek. Şu anda altyapı takımlarında oynayan 5 tane oyuncumuz var. Burada yetiştirdiğimiz belirli bir potansiyele eriştirdiğimiz oyuncuları muhakkak Gürsel Aksel'deki akademi takımlarına gönderiyoruz. " cevabı ile açıkladı.

 

Bornova Futbol Akademi'sinde Göztepe formalı öğrencilerin arasında gerçekleştirdiğimiz bu keyifli röportajı bu akşam  GözGöz Tv sayfalarımızdan izleyebileceksiniz.

Göztepe Bornova Futbol Akademisi İletişim ;

Mehmet YAŞLI

GSM : 0505 567 06 82

E MAİL: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Twitter : @goztepebornova

Göztepe Bornova Futbol Akademisi'nde bulunduğumuz süre boyunca bizlere yardımcı olan Mehmet Yaşlı ile ekibine ve Mustafa Fedai'ye teşekkürlerimizle..

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest