GÖZTEPELİ MİNİKLER ADA DA KAMPA GİRDİ

Aktif .

Okul ve maç programlarıyla yoğun bir yıl yaşayan Göztepe Futbol Okulları ile 1925 Gençlik ve Spor Kulübü öğrencilerini, Kuşadası’nda 3 günlük bir kamp ile ödüllendirdi. 
 
Kampa U-11,U-12, U-13, U14, U-15, U16 takımlarından 100 altyapı sporcusu katıldı. 1925 Gençlik ve Spor Kulübü ve Futbol Okulu yöneticileri Behçet Şenözhür ve Kardelen Gül gözetiminde yapılan kampta, 6 antrenör de görev aldı. 3 günlük kamp boyunca gelecek sezon için performans değerlendirilmeleri yapılarak, “Sporcu Beslenmesinin Önemi” ile “Okul hayatı ve Spor Hayatı” konulu söyleşiler düzenlendi. Ayrıca kampa her çocuk kendi kitabı ile gelerek kitap okuma saatlerinde kitaplarını okudu. Havuz saatinde havuza girerek keyifli ve unutulmayacak anlar yaşadılar. Kuşadası’nda yaşayan Göztepelilerin de kamp yapılan otele gelerek ziyaret ettiği minik Göztepeliler, söyledikleri marşlar ile Kuşadası’nı adeta fethetti. 
 
Başkan Kayalı’ya teşekkür
 
Minikler için çok yararlı bir kamp olduğunu söyleyen Behçet Şenözhür,  “Arkadaşlık ve paylaşımın ne kadar değerli, Göztepe Kulübü’nün de çok büyük bir aile olduğunu ve bu dayanışmayı çocuklara kampımızda yaşatarak, gelecekte çocukların hayatın her alanında büyük başarılara imza atacaklarına inandıklarını belirtti. Bizlere  tesislerini ücretsiz veren, servis aracı tahsis eden Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ve bizlerle yakından ilgilenen Başkan Yardımcısı Mehmet Zeki Fidandal’a kulübümüz ve bütün öğrencilerimiz adına çok teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Mehmet DEMİRTAŞ - Milliyet Ege
 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest