MEDİCAL PARK İZMİR HASTANESİ SAĞLIK SPONSORUMUZ OLDU

Aktif .

Kulübümüz ile Medical Park İzmir Hastanesi arasında sağlık sponsorluğu anlaşması imzalandı. 
 
Sponsorluk kapsamında 2018-2019 sezonu boyunca kulübümüz bünyesinde görev yapan tüm profesyonel sporcular, teknik heyet ve tüm amatör branş sporcuları, altyapı sporcuları sağlık kontrolleri Medical Park İzmir Hastanesi tarafından sağlanacak.
 
Medical Park İzmir Hastanesi adına imza atan hastane Genel Müdürü Veysi Kubba “Hem Süper Lig'te hem de diğer branşlarda başarıyı hedefleyen ve altyapısını güçlendirme yolunda önemli işler yapmayı planlayan, İzmir'in köklü spor kulüplerinden biri olan Göztepe'ye ana sağlık sponsoru olmaktan onur duyuyoruz. Güzide ulusal bir futbol takımımız  olan Göztepe, oluşturdukları yeni vizyon ile küresel bir marka olmak yönünde hızla ilerlediğini görüyorum ve başarılar diliyorum.” dedi. 
 
Kulübümüz adına imza törenine katılan Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Mutlu ise “Medical Park İzmir Hastanesi, dünya standartlarında yüksek kalitede bir hastane. Biz oyuncularımızı sağlık alanında güvenilir ellere emanet ettik. Medical Park ile sponsorluk ilişkisinin yanı sıra aramızda bir gönül bağı da kurduk.” dedi.
 
Haber Kaynak : Göztepe Spor Kulübü

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest