MEHMET SEPİL GENÇLERLE BULUŞTU

Aktif .

İzmir Kız Lisesi tarafından düzenlenen "İzmir Doruktakilerle Buluşma" etkinliğinin  konuğu Süper Lig'in başarılı ekiplerinden Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil  oldu.
Sepil öğrencilere çocukluğundan beri tutkuyla bağlandığı Göztepe sevgisinden bahsetti.
 
İzmir Kız Lisesi Okul Konferans Salonu'nda düzenlenen, moderatörlüğünü okulun Tarih Öğretmeni Fahrettin Gülşahin'in yaptığı ve Göztepe Spor  Kulübü Yönetiminin de  katıldığı  etkinliğe öğrenciler büyük ilgi gösterdi. Bu arada İzmir'in çeşitli semtlerin ile yapılan canlı bağlantılarda Başkan Sepil'
e bilet fiyatlarından, stat konusuna kadar bir çok soru yöneltildi. Başkan Sepil kendilerine öğrencilerin yönettiği soruları da cevapladı. Sepil Türkiye'de statların şehir dışına yapıldığını ve 14 günde bir kullanıldığını belirterek, "Fakat biz stadımızı 7- 24 kullanacağız. Halk, çatısında spor yapabilecek. Türkiye  en güzel statlarından biri İzmir'e yapılıyor. İzmir benim için dünyanın en güzel şehri. Aşkım Göztepe'ye, Göztepe Kulübü'ne başkan olmaktan gurur duyuyorum" dedi. 
 
Bu arada Göztepe Spor Kulübü  Başkanı Mehmet Sepil'e Okul Müdürü Mehmet Aslan, ülke ekonomisine sağladığı katma değer ve Türk  sporunu yükseltme ve yüceltme yönündeki çalışmalarından dolayı 'Yılın Rol Modeli Plaketi' verdi. Sepil'in cübbe giymesinin ardından, pasta kesimiyle devam eden etkinlik, kurdele kesilmesiyle sona erdi.
 
Haber : Orkan İştar / Yeni Bakış

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest