ÖNÜMÜZDEKİ 5 HAFTANIN PROGRAMI AÇIKLANDI

Aktif .

Spor Toto Süper Lig'de 27, 28, 29, 30 ve 31. haftanın programı açıklandı.
 
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre ligde önümüzdeki 5 haftada oynanacak maçların programı belli oldu.
 
PROGRAM
 
27. hafta
 
30 Mart Cuma:
 
20.00 Demir Grup Sivasspor- Kardemir Karabükspor (Yeni 4 Eylül)
 
31 Mart Cumartesi:
 
13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği (Yeni Malatya)
 
16.00 Antalyaspor-Bursaspor (Antalya)
 
19.00 Beşiktaş- Aytemiz Alanyaspor (Vodafone Park)
 
1 Nisan Pazar:
 
13.30 Osmanlıspor-Atiker Konyaspor (Osmanlı)
 
13.30 Göztepe-Kasımpaşa (Bornova)
 
16.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Medipol Başakşehir (Spor Toto Akhisar)
 
19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom)
 
2 Nisan Pazartesi:
 
20.00 Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
 
28. hafta
 
6 Nisan Cuma:
 
20.00 Medipol Başakşehir-Evkur Yeni Malatyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
 
7 Nisan Cumartesi:
 
13.30 Kardemir Karabükspor-Antalyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
16.00 Trabzonspor-Kayserispor (Medical Park)
 
19.00 Beşiktaş-Göztepe (Vodafone Park)
 
8 Nisan Pazar:
 
13.30 Atiker Konyaspor-Demir Grup Sivasspor (Konya Büyükşehir Belediye)
 
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Bahçeşehir Okulları)
 
16.00 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)
 
19.00 Fenerbahçe-Osmanlıspor (Ülker)
 
9 Nisan Pazartesi:
 
20.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)
 
29. hafta:
 
13 Nisan Cuma:
 
20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Beşiktaş (Spor Toto Akhisar)
 
14 Nisan Cumartesi:
 
13.30 Kasımpaşa-Kardemir Karabükspor (Recep Tayyip Erdoğan)
 
16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Yeni Malatya)
 
19.00 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Yeni 4 Eylül)
 
15 Nisan Pazar:
 
13.30 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
 
16.00 Göztepe-Bursaspor (Bornova)
 
16.00 Antalyaspor-Atiker Konyaspor (Antalya)
 
19.00 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Türk Telekom)
 
16 Nisan Pazartesi:
 
20.00 Osmanlıspor-Trabzonspor (Osmanlı)
 
30. hafta
 
20 Nisan Cuma:
 
20.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
 
21 Nisan Cumartesi:
 
13.30 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
 
13.30 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Ankara 19 Mayıs)
 
16.00 Trabzonspor-Demir Grup Sivasspor (Medical Park)
 
19.00 Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray (Bahçeşehir Okulları)
 
22 Nisan Pazar:
 
16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)
 
16.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar)
 
19.00 Beşiktaş-Evkur Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)
 
23 Nisan Pazartesi:
 
20.00 Fenerbahçe-Antalyaspor (Ülker)
 
31. hafta
 
27 Nisan Cuma:
 
20.00 Göztepe-Kardemir Karabükspor (Bornova)
 
28 Nisan Cumartesi:
 
13.30 Demir Grup Sivasspor-Gençlerbirliği (Yeni 4 Eylül)
 
13.30 Kayserispor-Aytemiz Alanyaspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)
 
16.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)
 
19.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Recep Tayyip Erdoğan)
 
29 Nisan Pazar:
 
13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Yeni Malatya)
 
16.00 Osmanlıspor-Medipol Başakşehir (Osmanlı)
 
19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)
 
30 Nisan Pazartesi:
 
20.00 Bursaspor-Atiker Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
 
Haber Kaynak: TFF

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest