ÖZEN'Lİ GÖZTEPE

Aktif .

Göztepe Teknik Direktörlük apoletlerini omuzlarına takan Zeki Önder Özen’in ekibinde Marco Aurelio, Kaan Demir ve Suat Arıcan bulunmaktadır.
 
PTT 1. Lig’de kadro yapısıyla birçok kulüp, Süper Toto Süper Lig’de oynama kapasitesine sahip.
 
Göztepe’de bu kulüplerden birisi.
 
Gökhan Değirmenci, Giray Kaçar, Björn Vieminckx, Lamine Diarra gibi önemli isimleri kadrosunda bulunduran Göztepe, son Giresin deplasmanından istediği sonucu alamayınca Metin Diyadin ardından boşalan teknik adamlık için Zeki Önder Özen ile anlaştı.

 
Göztepe taraftarları, Göztepe camiası sayın Mehmet Sepil başkanlığında şan ve şeref dolu tarihinden güç alarak, Türk futbolundaki hak ettiği yere tekrar, kalıcı olmak üzere adım adım ilerlerken Zeki Önder Özen ile önemli bir adım daha atmış oldu.
 
Zeki Önder Özen’in futbola bakış açısı, sistem adamı olması Göztepe’nin gelecek adına sağlam temeller atmasını sağlayacak, oluşturulacak futbol kimliğiyle arzu edilen, beklenen başarılar gelecektir.
 
Zeki Önder Özen’in, Göztepe taraftarıyla muhteşem bir uyum içinde olacağına inancımız sonsuzdur (inşallah inancımız doğrultusunda yanılmayız)
 
Futbolda belli bir sistem ve kimlik yapılanması sürecinde en önemli şey sabırdır. Göztepe taraftarı armalarına, semtlerine olan inançları, sevdalarını bu beklenen sabır ile tamamlarlarsa Göztepe Süper Toto Süper Lig’de yeni tarihler yazacaktır.
 
Göztepe’nin futbol takımının yapılanması, mevcut kadronun Göztepe’ye yakışır futbol kimliği ve kişiliğiyle sahalarda mücadele etmesi için atılan bu adımdan dolayı bugüne kadar başarılı hamlelerinden dolayı takdir ettiğimiz sayın Mehmet Sepil’i bir kere daha tebrik ediyor her şeyin Göztepe için hayırlı olmasını diliyoruz.
 
Zeki Önder Özen Türk futbolunda gelecek adına çok önemli fikirlere ve fikirleri harekete geçirmeye cesareti olan bir futbol adamıdır. Ona ve ekibine gösterilecek sabır ile çok şeyler kazanılacaktır.
 
Futbolseverler olarak tek beklentimiz, ülkemizin en güzide kentlerinden İzmir’in artık Süper Toto Süper Ligi’nde bir temsilcisi olsun, o da Göztepe olsun...
 
Haber Kaynak: Mehmet Eyüp Yardımcı - fotospor.com 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest