SİKİNTİ YOK

Aktif .

Editörümüz Fatih Güven'in "SİKİNTİ YOK" başlıklı Pazarspor - Göztepe maç yazısı

 
Dün büyük bir takım vardı Rize Pazar’da…
 
Tarihiyle, yöneticisiyle, taraftarıyla, futbolcusuyla…
 
Yine her deplasmanda olduğu gibi yolda karşılaştığımız yaşça büyük Pazarlı abilerimiz efsane 11’i kekelemeden saydılar, girdiğimiz kahvelerde “Ne takımdı be Göztepe ” muhabbetleri döndü.
 
Dün Pazar’da büyük takımın büyük taraftarı vardı. 90 dakika susmayan, eskisi gibi takımı hareketlendiren, takımın düştüğü anlarda sesini daha da yükselterek “Buradayız arkanızdayız” mesajı verip takımı ittiren, 2-3 beste etrafında dönen değil de Muazzez Abacı’yı kıskandıracak repertuar genişliğine sahip, yan taraftaki sahada babalarının “sözde” büyük takım diye kayıt ettirdiği futbol okulundaki minikleri dersten kaçırtan, maç boyunca hayran hayran seyrettiren, asıl büyük takım buymuş dedirterek maç sonu kendinden geçerek Göz Göz çektirten, gol sevincinde kendini kaybedip tribünden düşen… (Üç kardeşimize de geçmiş olsun, acil şifalar)
 
Dün Pazar’da  büyük takımın yöneticileri, başkanı vardı.  Takımı alıp taraftarlarımız hastanede diyerek hastaneye koşan, yurt dışından arayıp geçmiş olsun, bir ihtiyaç var mı? diye soran…
 
Dün Pazar’da büyük bir takım vardı. Çok iyi oynamasa da bol pozisyon bulan, maç 0-0 sürerken 2 kritik top çıkarıp puan kazandıran kalecisi olan, 18 yaşındaki futbolcusunda 30 yaş özgüveni bulunan, atılan her topu ya indiren, indiremese de stoperleri bozan harika bir santrafora sahip olan..
 
Bize büyük bir takım olduğumuzu tekrar hatırlatan Rize ve Pazar halkına misafirperverlikleri için bir kez daha binlerce teşekkürler, hani inşallah şampiyon olursunuz diyordunuz ya..
 
Sizin evet-hayırdan çok kullandığınız lafla cevap vereyim.
 
SİKİNTİ YOK
 
Şampiyonuz...
 
Fatih GÜVEN - GözGöz Tv
 
 

Gittiğimiz her şehirde karşılaştığımız durum, girersin bir kahveye seni görürler Başlarlar Göztepe'nin şanlı tarihini anlatmaya

Posted by GözGöz Tv (www.gozgoz.tv) on 29 Mart 2015 Pazar

ÖZET l Pazarspor 0-2 Göztepemiz l GözGözTv #Göztepe www.gozgoz.tv #GözGözTv

Posted by GözGöz Tv (www.gozgoz.tv) on 29 Mart 2015 Pazar

Deplasmanda 65.dakikada Emrah Metoğlu ve 90+2'de Hasan Hüseyin Acar'ın golleriyle 2-0 'lık skorla galip geldiğimiz...

Posted by GözGöz Tv (www.gozgoz.tv) on 29 Mart 2015 Pazar

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest