SUAT KAYA VEDA ETTİ

Aktif .

Bugün kulüp binamızda 2.Başkanımız Fatih Dalan, Başkan Vekilimiz Talat Papatya, Ceomuz Barış Güçlü ve yollarımızı ayırdığımız Suat Kaya’nın katıldığı bir basın toplantısı gerçekleşti.
 
Suat Kaya ile yolların ayrılmasına ilişkin gerçekleşen basın toplantısının açılış konuşmasını Başkan Vekilimiz Talat Papatya yaptı. Bu toplantıyı düzenleme amacımız hocamıza teşekkür etmek diyen Başkan Vekilimiz Talat Papatya; “ Basında yazıldığı gibi hocamız ayrılık kararını kamuoyundan değil direk benden öğrenmiştir. Hocamıza kararı ilettikten sonra resmi sitemize bu konuya ilişkin açıklama yaptık. Türk sporuna ve Göztepemiz’e katkılarından dolayı Suat Kaya’ya çok teşekkür ediyorum ”dedi.
 
Başkan Vekilimiz Talat Papatya’nın ardından konuşan Suat Kaya; “ 17 Mart tarihinde başladığım, onur ve gurur duyduğum Göztepe Teknik Direktörlük görevini bugün itibarıyla noktalıyorum. Benim için en önemli olan geliş ne kadar güzel olursa gidiş de o kadar güzel olmalıdır. Dün alınan kararı yayınlanmadan önce Başkan Vekilimiz Talat Papatya daha sonra Başkanımız Sayın Mehmet Sepil’in ağzından duydum. Bunun altında başka bir şey aranmamalıdır. Teknik Direktörlük yapmaktan gurur duyduğum kulübümün artık taraftarı olmaktan gurur duyuyorum. Başta Başkanımız Mehmet Sepil olmak üzere, bana arkadaşlık yapan Başkan Vekilimiz Talat Papatya’ya ,abim 2. Başkan Fatih Dalan’a, birlikte çalıştığımız Ceomuz Barış Güçlü’ye ve tüm personelimize teşekkür ediyorum. İnşallah sezon başında kurduğumuz takım bu yıl şampiyonluk yaşar ve o maçta ailemle birlikte tribünde şampiyonluğu kutlarım” dedi. Hocamızın dileklerine katılmamak mümkün değil diyen Ceomuz Barış Güçlü; “ Hocama katkılarından dolayı teşekkür ediyor, devam eden kariyerinde başarılar diliyorum” dedi. 
 
Son olarak konuşan 2. Başkanımız Fatih Dalan ise “Bu toplantı bile bizim ne kadar büyük bir camia olduğumuzun göstergesidir. Türk sporu böyle bir ayrılık görmedi. Suat hocamızla yollarımız ayrıldı fakat kulübümüz büyük bir taraftar kazandı. Bu karar 7 kişilik yönetim kurulumuzun kararıdır. Büyük taraftarımızın bu yönetime güvenmelerini istiyorum” dedi.
 
GÖZTEPE RESMİ SİTESİ
 
 

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest