TORBALI TAYFA BOMBA GİBİ GELİYOR

Aktif .

Göztepe sevdalıları yeni bir oluşum içerisinde. Torbalılı Göztepeliler, dün bir araya gelerek toplantı düzenledi. Toplantıda önemli kararlar alındı.
 
İzmir’in en köklü takımlarından ve Avrupa’yı dize getiren ilk Türk takımı olan Göztepe, bu yıl Süper Lig’de başarılı işlerle adından sıkça söz ettiriyor. Ligdeki başarının ardından, taraftar takıma sahip çıkmaya başladı. İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında oluşum içerisine giren sarı kırmızılı taraftarlar, her geçen gün büyüyor ve Göztepe’ye sahip çıkıyor. Bir oluşumda Torbalı’da başladı. Torbalı’da bulunan Göztepeli taraftarlar, ilçede dernekleşme adına ilk adımlarını dün akşam yapılan toplantı ile niyetlerini belli etti.
 
ARMAYA SEVDALI TÜM GENÇLERİ BEKLİYORUZ
 
Torbalı Belediyesine ait Beyaz Kafe’de bir araya gelen Göztepeli grup, yepyeni bir oluşum ile ilçede fark yaratacaklarını ifade etti. Grubun önde gelen isimlerinden Ümit Aşık, İzzet Ulaş Bayram ve Adem Savaş Bulgur, ilk etkinliklerini gerçekleştirmek için bir araya geldiklerini ifade etti. Adem Savaş Bulgur, “Göztepe’miz uzun yıllardır alt liglerde mücadele ederek Süper Ligin hayalini kurdu. Hayalimiz geçen sene Antalya’da gerçekleşti. Takımımız Süper Lige çıkmasının ardından iyi bir gidişatla ligde üst sıralara oynuyor. Bizler bu başarıların ardından yeni bir oluşuma gitme kararı aldık. Armaya sevdalı tüm gençleri bu çatı altında toplamayı hedefleyen oluşum, ilerdeki süreçte dernekleşmeyi düşünüyor. Bundan sonra iç ve deplasman maçlarına organizasyon düzenleyerek birlik ve beraberliğimizi daim edeceğiz. Torbalı’daki tüm Göztepelileri bu oluşumda görmek isteriz” şeklinde konuştu.
 
Haber : Amede Alpagut - Torbalı Güncel

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest