İNANIN YETER!

WhatsApp Image 2019-05-18 at 13.03.36

Kümede kalma yolunda kaderini çizeceği Bursaspor deplasmanı için yola çıkan Göztepe’yi
büyük taraftarı yalnız bırakmadı. Sarı kırmızılı yüzlerce İzmirli, yarın oynanacak karşılaşma öncesinde takımlarını uğurlamak için Adnan Menderes Havalimanı’na akın etti.

Spor Toto Süper Lig’de son 3 haftada 7 puan toplayarak ligde kalma yolunda büyük çaba gösteren Göztepe, yarın oynayacağı kritik Bursaspor deplasmanı için yola çıktı. Kümede kalma yolunda hayati önem taşıyan Bursaspor mücadele öncesinde yola çıkan Göztepe kafilesini taraftarlar yalnız bırakmadı. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na akın eden yüzlerce sarı kırmızılı coşkulu taraftar, takımlarını pankart, meşale ve sloganlarla uğurladı.

‘Güvenin kendinize’

Sarı kırmızılı ekip, yarın Bursaspor ile oynayacağı kritik maç öncesi önce İstanbul’a gidecek. Son idmanını bugün İstanbul’da yapacak olan Göz Göz, ardından Bursa’ya geçecek. Öte yandan zorlu mücadele öncesi takımları havalimanına uğurlamaya gelen yüzlerce Göztepeli taraftar hep bir ağızdan, “Kormayın güvenin kendinize, layık olun Göztepe’mize” ve “Kendinize inanın yeter” sloganları atarak takımlarına destek oldu.

Haber: Samet Adilak – Milliyet